Work at home by Greek blogs by women
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΖΗΤΩ ΕΡΓΑΣΙΑ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΕΡΓΑΣΙΑ - ΖΗΤΩ ΕΡΓΑΣΙΑ Empty ΖΗΤΩ ΕΡΓΑΣΙΑ

Δημοσίευση  ANTHIK Πεμ Ιαν 24, 2013 5:27 am

Καλησπέρα λέγομαι Ανθή είμαι άνεργη 4 χρόνια ....η κανονική μου δουλειά είναι βοηθός λογιστή γνωρίζω πολύ καλή μηχανογραφημένη τιμολόγηση καταχώρηση εσόδων εξόδων εισπράξεις και γενικά όλο το εμπορικό αλλά και κομμάτι του λογιστικού (εργαζόμουν για 10 χρόνια σε εισαγωγική εταιρεία με είδη θέρμανσης).. λόγω οικογενειακών συνθηκών δεν μπορώ να κάνω πλέον αυτό το επάγγελμα όχι ότι υπάρχουν θέσεις αλλά χρειάζεται να είσαι παρόν στην εργασία ... αυτο που πλεον με ενδιαφερει και με ευχαριστει ειναι η κατασκευή χειροποίητων κοσμημάτων ... αν καποιος γνωριζει καταστηματα που δινουν φασον δουλεια ή και μοναδικα θα ηθελα να με ενημερώσει ...η δημιουργία ειναι κατι που λατρεύω και μου αρέσει παρα πολυ ..θα ηθελα να ασχοληθώ οσο το δυνατον πιο πολυ μπορω με αυτο .Σας ευχαριστω πολυ.

ANTHIK

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Points : 5
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΡΓΑΣΙΑ - ΖΗΤΩ ΕΡΓΑΣΙΑ Empty Απ: ΖΗΤΩ ΕΡΓΑΣΙΑ

Δημοσίευση  greekblogsbywomen Δευ Ιαν 28, 2013 5:11 am

ANTHIK έγραψε:Καλησπέρα λέγομαι Ανθή είμαι άνεργη 4 χρόνια ....η κανονική μου δουλειά είναι βοηθός λογιστή γνωρίζω πολύ καλή μηχανογραφημένη τιμολόγηση καταχώρηση εσόδων εξόδων εισπράξεις και γενικά όλο το εμπορικό αλλά και κομμάτι του λογιστικού (εργαζόμουν για 10 χρόνια σε εισαγωγική εταιρεία με είδη θέρμανσης).. λόγω οικογενειακών συνθηκών δεν μπορώ να κάνω πλέον αυτό το επάγγελμα όχι ότι υπάρχουν θέσεις αλλά χρειάζεται να είσαι παρόν στην εργασία ... αυτο που πλεον με ενδιαφερει και με ευχαριστει ειναι η κατασκευή χειροποίητων κοσμημάτων ... αν καποιος γνωριζει καταστηματα που δινουν φασον δουλεια ή και μοναδικα θα ηθελα να με ενημερώσει ...η δημιουργία ειναι κατι που λατρεύω και μου αρέσει παρα πολυ ..θα ηθελα να ασχοληθώ οσο το δυνατον πιο πολυ μπορω με αυτο .Σας ευχαριστω πολυ.

Ανθή μπορείς να μας πεις πού μένεις? Ευχαριστούμε πολύ , καλή τύχη ευχόμαστε!

greekblogsbywomen
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 67
Points : 146
Reputation : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2013
Τόπος : Thessaloniki

https://wahm.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΡΓΑΣΙΑ - ΖΗΤΩ ΕΡΓΑΣΙΑ Empty Απ: ΖΗΤΩ ΕΡΓΑΣΙΑ

Δημοσίευση  ANTHIK Κυρ Μαρ 10, 2013 7:51 am

Καλησπερα συγγνωμη για την καθυστέρηση της απαντησης ...μενω Θεσσαλονικη.

ANTHIK

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Points : 5
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης