Work at home by Greek blogs by women
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ζητώ εργασία!

Πήγαινε κάτω

ζητώ εργασία! Empty ζητώ εργασία!

Δημοσίευση  Ελευθερία Παρ Ιαν 18, 2013 3:53 am

Γειά σας. Είναι υπέροχο που υπάρχει αυτή η σελίδα, γιατί τουλάχιστον σου δίνει την αίσθηση ό,τι κάτι μπορεί να βρεθεί.
Είμαι άνεργη και στον τέταρτο μήνα της εγκυμοσύνης μου. Έχω σπουδάσει οικονομικά στο ΑΠΘ με χρηματοοικονομική κατεύθυνση και δούλευα πάνω σε αυτό το αντικείμενο στο Πολεμικό Ναυτικό για 12 χρόνια. Ξέρω όλες τις τεχνικές του felt άλλα απρος το παρόν και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν μπορώ να το εξασκήσω. Επίσης λίγο πολύ γνωρίζω όλες σχεδόν τις τεχνικές δημιουργικής ενασχόλησης (ντεκουπάζ, κερί, χαρτοπολτός, κατασκευή κούκλας, ζωγραφική, φυτικές βαφές υφασμάτων, πλέξιμο, κόσμημα κτλ). Επίσης θα μου άρεσε να ασχοληθώ με τη δακτυλογράφηση-απομαγνητοφώνηση, την αφήγηση παραμυθιού, το γράψιμο σε περιοδικά, τη συναρμολόγηση ή δίπλωμα φυλλαδίων και διαφημιστικών,το μαγείρεμα ή ότι άλλο θα μπορούσε να γίνει από το σπίτι χωρίς σωματική πίεση.
Προς το παρόν έχω αρχίσει να ασχολούμαι με ασφάλειες και με τη συγγραφή του πρώτου μου βιβλίου.
Σκεφτόμουν να ασχοληθώ και με το blogging αλλά νομίζω πως αυτό το είδος αλληλεπίδρασης (του forum) μου ταιριάζει περισσότερο.
Θα έιμαι ευγνώμων αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, γιατί τα οικονομικά μας είναι οριακά και αν υπολογίσει κανείς και τη γέννηση του παιδιού το καλοκαίρι, είναι μάλλον πενιχρά.
Ελευθερία
Ελευθερία

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Points : 17
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2013
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης